Pasieka Dary Ula to rodzinna firma stworzona przez nas jako wcielenie w życie motta Zarabiaj na życie swoim hobby, a nigdy nie będziesz pracować.

Historia naszej pasieki sięga połowy XX wieku i rozpoczęła się za sprawą św. pamięci Kazimierza Imbiorowicza. Dziadek mojego męża przekazał mu swoją pasję- już od szkoły podstawowej zabierał go do pracy przy ulach i pokazywał jak bardzo rozbudowany i ciekawy jest świat pszczół. Po śmierci Dziadka mąż przejął pod swoją opiekę pasiekę i z roku na rok ją rozwijał.

Poznaliśmy się na studiach na Politechnice Poznańskiej i po jej ukończeniu postanowiliśmy wrócić do Przybrodzina i zająć się pszczołami zawodowo. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej udało nam się zbudować, wyposażyć i unowocześnić pracownię pasieczną, która spełnia wszelkie standardy europejskie. Obecnie używamy naczyń, sprzętów i zbiorników wyłącznie ze stali kwasoodpornej, dbamy o wdrożony system HACCP. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami pszczelarskimi.

Staramy się dać naszym Klientom miód najwyższej jakości- taki, jaki dajemy naszym dzieciom. Robimy też wszystko, aby zapewnić dobrostan pszczół, dlatego wszelkie zabiegi i prace jakie przy nich wykonujemy robimy z najwyższą dbałością o każdą rodzinę pszczelą.

Dokładamy starań, aby nasi Klienci znali wyjątkową rolę pszczół w ekosystemie. Z myślą o zapylaczach dążymy do zwiększenia ilości pożytków na polach i nasadzeń śródpolnych.

W 2012r. założyliśmy Miodosytnię Imbiorowicz, jako dywersyfikację produkcji miodowej. Produkcja wina z miodu była od zawsze marzeniem mojego męża. Pierwszą butelkę sprzedaliśmy 1 maja 2015r., a datę tę poprzedził ogrom naszej pracy związanej zwdrożeniem i legalizacją funkcjonowania Miodosytni. Kolejne lata przyniosły uznanie Klientów i pierwsze nagrody dla naszych wyrobów, również na najbardziej prestiżowym konkursie Mazer Cup International. Więcej o miodach pitnych znajdziecie Państwo na stronie www.imbiorowicz.pl.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji- również, jeżeli macie Państwo nieszablonowe pszczele pomysły.