ProduktyPakowanie

Zobacz jak pakujemy nasze paczki
pakowanie paczek

Kontakt

Michał Imbiorowicz

Przybrodzin 2

62-430 Powidz
 

Telefon: 724 098 490

E-mail: sklep@daryula.pl


For international orders, please write to sklep@daryula.pl. Prices and shipping costs are calculated individually, in euros or Polish zlotys.

Miód wielokwiatowyZnaleziono 2 produkty.

Wszyscy wiemy, że stany długotrwałego zmęczenia i stresu negatywnie wpływają nie tylko na naszą psychikę, ale i na zdrowie, osłabiając odporność, powodując męczliwość i rozdrażnienie, a nawet obciążając serce i układ krążenia. Niestety w dzisiejszych czasach wszyscy narażeni jesteśmy na stres. Warto w tym kontekście zadbać o stan naszego zdrowia, najlepiej szukając wsparcia w naturalnych preparatach, takich jak aromatyczny miód.

Jeżeli odczuwasz znużenie i brak energii, dokucza Ci katar sienny lub cierpisz na alergię – sięgnij po znakomity miód wielokwiatowy, który od wieków zachwyca konsumentów nie tylko aromatem i piękną barwą, ale również licznymi właściwościami zdrowotnymi. Ten smaczny i zdrowy specyfik, w naturalny i skuteczny sposób pomoże Ci stanąć na nogi, kiedy przeżywasz długotrwały stres, a także zmęczenie wynikające z nadmiaru pracy, nauki czy związane z codziennymi problemami. Regularne spożywanie miodu wielokwiatowego łagodzi objawy wiosennych alergii dróg oddechowych. Ten złocisty specyfik jest zalecany przy chorobach serca, a ponadto – działa antybakteryjnie i skutecznie wspomaga przy przeziębieniach, dlatego jest cennym składnikiem codziennej diety zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Miód wielokwiatowy produkuje się z rozmaitych roślin porastających pola, łąki i lasy. Tak różnorodny skład wpływa na jego kolor, który, w zależności od składników może wahać się od żółtego, przez jasnobrązowy, aż po ciemny. Charakterystyczny aromat i delikatny smak tegoż miodu stanowią o jego popularności jako nieodzownego składnika chleba, wypieków i rozmaitych deserów, którym dodaje on tyleż smaku i uroku, co wspaniałych walorów zdrowotnych.